WAMPIRZY LIFTING...  

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE I FIBRYNA - PERFEKCJA PŁYNĄCA Z NATURY

Medycyna estetyczna coraz częściej sięga po naturalne metody regeneracji tkanki skórnej, które wolne są od związków chemicznych wywołujących nietolerancję, w tym również reakcję alergiczną.
Zabiegi z wykorzystaniem osocza oraz fibryn są jednymi z najbardziej pożądanych, wykorzystujących moc regeneracyjną organizmu.

Osocze bogatopłytkowe czy fibryna komórkowa są "dopalaczem" dla komórek, dzięki któremu są zmuszane do efektywniejszej pracy niż to wynika z ich normalnego funkcjonowania. To specjalny program biostymulacji, regeneracji i rewitalizacji skóry nie tylko twarzy ale i całego ciała. Polecany jest przy skórach zmęczonych, bez napięcia, wysuszonych, wiotkich, zapadniętych, pozbawionych blasku, z widocznymi zmarszczkami, fałdami, zmniejszoną gęstością, niejednolitym kolorem, cerach naczynkowych, przy rozstępach jak również w przypadku nadmiernej utraty włosów /łysieniu plackowatym i łysieniu typu męskiego/. Jest doskonałym i skutecznym "opatrunkiem" po zabiegach laseroterapii czy innych zabiegach medycyny estetycznej - przyśpiesza proces gojenia. 
Niwelujemy efekt podkrążonych oczu, kurze łapki, dolinę łez, bruzdy nosowo - wargowe, podnosimy kąciki ust, odbudowujemy łuki jarzmowe, znacznie zmniejszamy zmarszczki pin kodu /tzw. palacza/, obręcze szyi, "pergaminową" skórę szyi, luźną skórę nad kolanami i łokciami, poprawiamy napięcie dekoltu i stan skóry dłoni.

Dzięki własnemu materiałowi - krwi, możemy w dużym stopniu ograniczyć blizny, często z przerostami, sztywnościami. Dzięki zabiegowi ulegają przemianie. Blizna co prawda nie zniknie całkowicie, ale zyska kolor skóry, stanie się elastyczna, ustąpią przykurcze i dodatkowe dolegliwości, jak np. ból.

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem własnego materiału odmładzamy tkankę, skórę - cofamy czas.
Proces starzenia będzie trwał nadal, ale taki człowiek już zawsze będzie wyglądał młodziej niż w przypadku, gdyby się tym zabiegom nie poddał. Poza tym zawsze można go powtórzyć i zachować młodość na długo.

Starzenie się jest procesem i odmładzanie jest procesem, wymaga więc czasu. W tym wypadku na efekty warto poczekać...

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia
  • nadczynność tarczycy
  • choroby krwi /zespół dysfunkcji płytek, krytyczna małopłytkowość, niedobór fibrynogenu, niestabilność hemodynamiczna/
  • posocznica
  • nowotwory
  • przewlekłe schorzenia wątroby
  • ostre i przewlekłe zakażenia
  • leczenie antykoagulantami
  • stosowanie aspiryny i innych niesterydowych leków p/zapalnych.