WRAŻLIWI NA PUNKCIE INTYMNOŚCI... ZABIEG O-SHOT

Seks to jedna z najbardziej intymnych i zarazem najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Udane współżycie warunkuje nasze pozytywne samopoczucie a także sprawia, że czujemy się głęboko spełnieni i szczęśliwi.

Kobiecy orgazm jest zjawiskiem fascynującym i krąży wokół niego wiele mitów i tajemnic. Jest on konieczny do osiągnięcia pełnej satysfakcji z życia seksualnego. Techniki jego osiągania są różne, mniej lub bardziej wymyślne, tak samo jak pewne indywidualne predyspozycje do jego osiągnięcia. Niektórym kobietom przychodzi to z łatwością, u innych zaś graniczy z cudem. Brak możliwości osiągnięcia orgazmu wiąże się z brakiem satysfakcji płynącej z życia seksualnego, czego skutkiem jest frustracja oraz obniżenie poczucia własnej wartości.
Dysfunkcje seksualne dotykają bardzo wiele kobiet na różnym etapie ich życia. Jeśli więc na tym polu występują jakiekolwiek utrudnienia czy nieprawidłowości to współczesna medycyna estetyczna posiada nezwykle efektywne zabiegi. Jednym z nich jest O-Shot (Orgasm-Shot). Istotą zabiegu jest ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym lub fibryną obszaru łechtaczki i przedniej ściany pochwy, które silnie stymuluje i rewitalizuje okolice intymne. Dzięki zabiegowi zwiększa się wrażliwość narządów płciowych, co pozwala na zwiększenie intesywności doznań. Przywrócenie prawidłowej funkcji komórek gruczołowych przynosi również poprawę nawilżenia pochwy, dzięki czemu eliminowany jest dyskomfort, czy też niejednokrotnie ból powodowany współżyciem związany z nadmierną suchością pochwy. Dzięki przywróceniu jej prawidłowej struktury i wilgotności, a także dodatkowym uwrażliwieniu miejsc erogennych, kobiety po zabiego O-Shot odczuwają znacznie silniejszy popęd seksualny. Ponadto, z dużo większą łatwością są w stanie osiągnąć orgazm pochwowy czy łechtaczkowy, a osiągane orgazmy są częste i ich intensywność większa. Dzięki zwiększeniu intesywności odczuwania bodźców seksualnych, znacznie poprawia się satysfakcja z życia erotycznego, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz codzienne funkcjonowanie.

Nowoczesna terapia O-Shot jest również antidotum, między innymi na wysiłkowe nietrzymanie moczu, nawracające stany zapalne sromu i pochwy nie poddające się standardowemu leczeniu. W przypadkach powikłań poporodowych, bliznach krocza i pochwy, zwiotczeniu skóry okolic intymnych, suchości pochwy związanej z menopauzą, atrofii warg sromowych, nietolerancji estrogenów w leczeniu atrofii pochwy, uszkodzeniach pochwy powstałych w wyniku przebytych stanów zapalnych bądź zabiegów chirugicznych powodujących częste infekcje intymne, wzmocnienie efektu laserowego obkurczania pochwy.

Panie odczuwają różnice średnio po upływie trzech tygodni od przeprowadzenia zbiegu. Efekty utrzymują się do roku czasu.

Mocne strony zabiegu: mała inwazyjność, wysoka skuteczność, bezpieczeństwo, brak rekonwalescencji.
Terapia jest przeznaczona zarówno dla młodszych Pań, po porodzie, jak i w okresie menopauzalnym. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się powtórzenie procedury trzy razy.

Satysfakcja wynikająca z udanych przeżyć seksualnych jest bardzo ważną sferą w życiu większości z Nas.

Przeciwwskazania:
* ciąża,
* miesiączka,
* infekcje dróg rodnych,
* zaburzenia krzepliwości krwi
* przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych oraz sterydowych i niesterydowych leków p/zapalnych,
* aktywna choroba nowotworowa.