DERMAPEN - MIKRONAKŁUCIA

Wraz z upływem czasu skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz lecz nie tylko ona wygląda na zmęczoną i pozbawioną witalności...

DermaPen to wspaniała strategia przeciwstarzeniowa, osiągająca efekt liftingu, przywracająca prawidłowy owal twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanek bez użycia skalpela. To rodzaj bezpiecznej i skutecznej mezoterapii, metody dostarczania substancji aktywnych bezpośrednio w miejsce jej najlepszego wchłaniania.
Odpowiednie odżywienie to najlepsze co możesz dać swojej skórze, a mezoterapia jest swego rodzaju "kroplówką" do zadań specjalnych.

Kiedy skóra jest odwodniona, sucha lub ziemista, zniszczona przez słońce, solarium czy palenie papierosów, ma niejednolity kolor czy wręcz duże przebarwienia, zmarszczki, płytkie blizny lub rozstępy - warto zaaplikować jej odpowiedni koktajl /witaminowy, aminokwasowy, peptydowy/.

Mnogość preparatów sprawia, że mezoterapia ma praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania - twarz, dekolt, szyja, grzbiety dłoni i stóp, wewnętrzna strona ramion i ud, okolice piersi itd. Polecana jest również na skórę głowy w terapii łysienia a także do redukcji cellulitu.

DermaPen powoduje w skórze kilka tysięcy mikrokanalików, dając tym samym możliwość wprowadzenia skoncentrowanych składników odżywczych wybranych preparatów. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany. Minimalne urazy powstające podczas zabiegu stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego obrazu zaleca się wykonanie serii, około pięciu wykonywanych w odstępach miesięcznych.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych czy peptydów dają fantastyczne efekty odmłodzenia. Przynoszą orzeźwienie, wyciszenie i równowagę dla skóry. Działanie rozluźniające - skóra czuje się jak nigdy przedtem, jest głęboko zrelaksowana, widocznie zregenerowana, aksamitna i piękna. Dyskretnie rozświetlona brylantowymi refleksami daje doskonały świeży wygląd.

DermaPen to sposób by szybko przywrócić skórze blask i witalność. Oznacza to "ekspresowo" piękniejszą cerę. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Optymalnie szybki, przyjemny i skuteczny.

Trwała, ekskluzywna i zmysłowa rewitalizacja jest hołdem dla ludzi świadomych swoich wartości i potrzeb, w tym potrzeb skóry.