ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Zwykle odnosimy wrażenie, że wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeznaczone są wyłącznie dla kobiet. To bardzo mylne stwierdzenie, ponieważ obecnie coraz więcej panów po nie sięga. Chcą oni dbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną jak również o swój wygląd. Wszystkie te aspekty wpływają korzystnie na samoocenę, dodają pewności siebie i często poprawiają jakość życia, również zawodowego.

Na szczególną uwagę zasługują zabiegi z osocza bogatopłytkowego, fibryny komórkowej czy stelażowej /doskonale przeciwdziałają zwiotczeniu skóry, zmarszczkom, rozstępom oraz hamują wypadanie włosów/.

Rozstępy mogą pojawić się u panów w wyniku intensywnych ćwiczeń na siłowni, kiedy to skóra w pewien sposób "nie nadąża" rozciągnąć się odpowiednio wraz ze wzrastającą masą mięśniową. Pojawiają się one najczęściej na ramionach i udach, bowiem te partie najszybciej można rozbudować. Zabiegi osoczem czy fibrynami dają znakomite efekty w walce z tymi niepożądanymi pręgami. 
Warto również zwrócić uwagę na to, że terapia osoczem oraz fibrynami okazuje się niezwykle pomocna w konfrontacji z wypadaniem włosów. Wielu mężczyzn załamuje się widząc pierwsze oznaki łysienia i nie każdy preferuje typowo "wojskowe fryzury". Dzięki zabiegowi można skutecznie zregenerować skórę i pobudzić cebulki do wzrostu.
Ponadto zabiegi z osocza bogatopłytkowego oraz fibryny komórkowej okazują się także przydatne w terapii różnego rodzaju urazów sportowych, nerwobólów i trudno gojących się ran. Ten autologiczny, naturalny zabieg wykorzystuje zdolności naszego organizmu do regeneracji. Efekty działania widoczne i odczuwalne są już po pierwszym zabiegu.

Z innych proponowanych zabiegów na uwagę zasługuje również mezolift, którego działanie wiąże się z dostarczeniem bezpośrednio do skóry właściwej określonych składników odżywczych. Dzięki temu następują w niej bardzo pozytywne zmiany /odżywienie, nawilżenie, rozświetlenie i napięcie/.

Należy pamiętać również o możliwości zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach usuwania zmarszczek czoła, między brwiami i kącikach oczu. Pozwala to na wygładzenie surowej mimiki męskiej twarzy /wygląda ona na wypoczętą i ma łagodniejsze rysy/.

Z kolei zastosowanie usieciowanego kwasu hialuronowego pozwala na uzupełnienie ubytków skóry twarzy i ciała, regenerację fałdów i wypłycenie zmarszczek. 

Konsultacja pozwoli w pełni skorzystać z usług niwelowania wszelkich mankamentów i rozwieje obawy związane z poszczególnymi terapiami.  

                                                                                            Serdecznie zapraszam