CAŁUŚNE USTA - MODELOWANIE UST

Zmiana kształtu czy wielkości ust jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej bez względu na wiek i płeć. U młodych ludzi korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconych warg lub ich części. W dojrzałym wieku dokonujemy podkreślenia konturu warg oraz zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust.

Dzięki zabiegowi - podaniu w usta niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, są lepiej nawilżone, odzyskują piękny kolor i młodzieńczą jędrność, efekt delikatnej, puszystej poduszeczki. Poza tym, dodanie subtelnej objętości ustom powoduje, że ulegają wypłyceniu głębsze zmarszczki dookoła nich a mniejsze znikają całkowicie, co powoduje ogólny efekt odmłodzenia. Usta natychmiast stają się pełniejsze i nabierają ładnego kształtu.

W efekcie tych działań wielu z Państwa odzyskuje pewność siebie, wrasta Wasza samoocena i z przyjemnością patrzycie na siebie w lustrze.

Proszę pamiętać, że aby usta wyglądały pięknie - można zamiast kwasu hialuronowego podać w nie fibrynę komórkową i stelażową. W tym wypadku musimy na efekt troszkę poczekać lecz warto, bo rezultat jest wspaniały. Usta nabierają pięknej czerwieni, są delikatnie powiększone, intensywnie nawilżone i tu również występuje efekt delikatnej poduszeczki. Jest tylko "jeden problem".... - efekt jest trwalszy niż przy kwasie hialuronowym. 

Bez względu na jaką metodę się Państwo zdecydują, efekt końcowy powinien być ładny i naturalny. W żaden sposób nie przerysowany. Pamiętajmy, że glonojady są tylko w akwarium....

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia
  • czynna choroba nowotworowa
  • niewyrównana cukrzyca
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
  • nadwrażliwości na kwas hialuronowy