ZABIEGI AUTOLOGICZNE - NATURALNIE I BEZPIECZNIE...

ZABIEGI AUTOLOGICZNE - NATURALNIE I BEZPIECZNIE...

Medycyna estetyczna stosuje różnego rodzaju zabiegi. Wszystkie mają służyć poprawie wyglądu. Przeszkadzają nam zmarszczki, z wiekiem maleje gęstość i elastyczność skóry, zmienia się kontur twarzy itd......
Te wszystkie defekty można poprawić stosując różnego rodzaju wypełniacze lub naciągnąć skórę. Ale te zabiegi nie zawsze sie udają i wówczas mamy efekt odwrotny od zamierzonego.

Z kolei zabiegami autologicznymi, w których wykorzystywany jest materiał człowieka, jego krew, odmładzamy skórę w sposób naturalny. Po prostu cofamy czas, ponieważ działamy na wszystkie poziomy, które ulegają procesom starzenia i odwracamy go.

Następuje działanie stymulujące a także regenerująco - odbudowujące. W ten sposób możemy przede wszystkim poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni ponieważ to one stanowią naszą wizytówkę. Pamiętajmy jednak, że inne okolice również można podać zabiegowi ze wspaniałymi efektami.
Dzięki własnemu materiałowi możemy również w dużym stopniu ograniczyć blizny, rozstępy, regenerować tkankę poskórną oraz chrzęstną - poprawić funkcjonalność stawu.
Ciekawostką są stare blizny poparzeniowe, często z przerostami, sztywnościami itp. Dzięki zabiegowi ulegają przemianie. Blizna co prawda nie zniknie całkowicie, ale zyska kolor skóry, stanie się elastyczna, ustąpią przykurcze i dodatkowe dolegliwości, jak np. ból.

Na jak długo wystarczają zabiegi regeneracyjne?
To nie jest dobre pytanie... To nie jest wypełniacz, który się wchłonie ani botox, który przestanie działać. Tu odmładzamy tkankę czy też samą skórę. Cofamy czas. Osobie w wieku 45 lat mamy dużą szansę przywrócić stan jej tkanki jaki miała w wieku 37 lat.
Proces starzenia będzie przebiegał nadal, ale taki człowiek już zawsze będzie wyglądał młodziej niż w przypadku, gdyby się tym zabiegom nie poddał.

Starzenie się jest procesem i odmładzanie jest procesem, wymaga więc czasu. W tym wypadku na efekty warto poczekać.....
Zabiegi z wykorzystaniem osocza oraz fibryn są jednymi z najbardziej pożadanych, wykorzystujących moc regeneracyjną organizmu.