W HARMONII Z TWOIM CIAŁEM...

W HARMONII Z TWOIM CIAŁEM...

Piękna skóra, jędrna, elastyczna, bez zmarszczek i przebarwień. Zgrabna, szczupła i smukła sylwetka pozbawiona cellulitu, rozstępów i blizn...
Można to wszystko osiągnąć w mądry sposób korzystając z zabiegów medycyny estetycznej.

W naszym gabinecie stosujemy terapie estetycznie, indywidualnie dobierane pod kątem potrzeb Państwa skóry. Koncentrujemy się na poprawie jej jakości za pomocą implantacji nici biorewitalizujących i liftingujących, mezoterapii, zabiegów autologicznych z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryn oraz peelingów chemicznych.
Stosujemy również kwas hialuronowy do walki ze zmarszczkami i brakiem nawilżenia. Podchodzimy jednak do wypełniaczy ostrożnie. Stosujemy je jako finalny zabieg, wcześniej "wypełniając" i pogrubiając skórę za pomocą innych, bardziej skutecznych preparatów.

Często pytacie mnie Państwo co wybrać - stymulator tkankowy czy wypełniacz? Wówczas odpowiadam, że rozsądne osoby chcące wyglądać dobrze, świeżo, pięknie i naturalnie powinny wybrać stymulator tkankowy. Nowoczesne, inteligentne stymulatory wypełniają zmarszczki na innej zasadzie - odbudowują utraconą objętość skóry, ale nie "protezują" rysów twarzy. Preparaty te służą do głębokiej regeneracji i biostrukturyzacji skóry działając na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. To prawdziwe remedium na wiotką i odwodnioną oraz pozbawioną blasku skórę.

Proszę pamiętać, że regularnie powtarzane zabiegi regeneracyjne są w stanie na długo utrzymać atrakcyjny wygląd. Nawilżona, ujędrniona i zagęszczona skóra wolniej się starzeje, a my wyglądamy pięknie...