SAYPHA RICH - MEZOTERAPIA ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA...

SAYPHA RICH - MEZOTERAPIA ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA...

Preparat do głębokiej regeneracji skóry. Zalecany w przypadku jej odwodnienia, utraty elastyczności i wiotkości, zaburzonego owalu twarzy oraz zmarszczek wokół ust i okolic oczu a także wysuszonej skóry dłoni.

To wypełniający specyfik o wyjątkowym składzie bazujący na nieusieciowanym kwasie hialuronowym i glicerolu, co wpływa na bardzo silne nawilżenie skóry. Połączenie tych dwóch składników wydłuża efekt jej poprawy, napięcia i elastyczności oraz redukuje drobne zmarszczki.
Następuje przebudowa skóry, regeneracja komórek, widoczna redukcja bruzd oraz cieni pod oczami. Poprawie ulega struktura, napięcie i nawilżenie skóry. Przywrócona zostaje utracona elastyczność. Widoczny efekt liftingu, wygładzenia i odmłodzenia.
Wzmocnieniu ulega zdolność odbijania światła. Efekty są długotrwałe, piękne i naturalne.

Zabieg mezoterapii Saypha Rich można zastosować na twarzy /w tym idealny do okolic oczu i ust/, szyi, dekolcie, dłoniach ale także na każdej okolicy ciała, która wymaga rewitalizacji i bardzo silnego nawilżenia.

Mezoterapia Saypha Rich koncentruje się na odmłodzeniu skóry. Regularnie stosowana pomaga spowolnić proces starzenia.

Ciekawostką jest to, że można go stosować w czerwień wargową - wspaniale nawilży tę okolicę, delikatnie powiększy usta, nada im piękną barwę a osoba, która nie chce lub obawia się klasycznych wypełniaczy ma jakąś alternatywę.

Saypha Rich - ten zabieg jest dla Ciebie.