MEDYCYNA ESTETYCZNA .... DOKĄD ONA ZMIERZA?

MEDYCYNA ESTETYCZNA .... DOKĄD ONA ZMIERZA?

Naturalność, mała inwazyjność, regeneracja, przewidywalność oraz bezpieczeństwo to obecne trendy...

Dobrze "zaopiekowani estetycznie" klienci to piękni, wypoczęci i naturalnie wyglądający ludzie, których wiek trudno określić.
Oczekują personalizacji, wsłuchania się w ich potrzeby i subtelniejszych efektów. Poprawy naturalnego wyglądu bez zmian rysów twarzy. Zaplanowanej i zaawansowanej strategii dbania o nich całościowo, od zabiegów odbudowujących i regenerujących skórę aż po skuteczną pielęgnację domową.

Czego zatem potrzebujemy?
Kompleksowych zabiegów o szerokim spektrum działania. Jednym z nich jest rewitalizacja. Pozwala na uzyskanie widocznych i optymalnych efektów estetycznych bez ryzyka dla skóry. A to dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz składników odżywczych /witamin, aminokwasów, antyoksydantów, koenzymów i minerałów/. Z ich pomocą zostaje pobudzony do produkcji kolagen, elastyna i kwas hialuronowy. Skóra staje się nawilżona, poprawia się jej jędrność, uzyskuje piękny blask.
Nadeszła era silnego pobudzania fibroblastów do pracy, przez co starzejemy się wolniej.

Miejsce usieciowanego kwasu hialuronowego, tzw. wypełniacza i botoxu stanowiącego kiedyś jedyną bazę, dziś zajęła biostymulacja. Na "salony" wkroczyła więc rewitalizacja stymulatorami tkankowymi, zabiegi autologiczne /osocze bogatopłytkowe oraz fibryny/, mezoterapia igłowa i mikroiglowa, nici rewitalizujące i liftingujące. Coraz chętniej stosujemy peelingi chemiczne, których działanie wspaniale odżywia skórę, nadając jej pożądany blask i jednolitą strukturę.
Zabiegi estetyczne stały się bezpieczne, przewidywalne i bardzo skuteczne. Przy znikomej inwazyjności dają spektakularne efekty.

Jedno się nie zmieniło i zapewne długo nie zmieni - "usta kochają kwas hialuronowy". Piękne usta sprawiają radość każdej kobiecie, w każdym wieku /chociaż ostatnio mężczyznom również/. Nieważne czy będą to usta wymodelowane czy subtelnie odświeżone. Każdy z nas chce czuć się pięknie.

Medycyna estetyczna to dziedzina, która ciągle zyskuje na popularności i przestaje być tematem tabu.

Stawiamy na zabiegi o dużej skuteczności i bezpieczeństwie, a przy tym... na większą naturalność.