BIOREMODELING MOLEKUŁĄ MŁODOŚCI...

BIOREMODELING MOLEKUŁĄ MŁODOŚCI...

Ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry, działający jak miliony sprężynek, które prowadzą do uzyskania naturalnego efektu modelującego. Preparat nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy ani jej nie poszerza, wręcz przeciwnie - wysmukla i wygładza rysy poprzez natychmiastowe nadanie skórze sprężystości.

Wskazaniem do zabiegu jest brak napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki i opadnięty owal twarzy, utracona objętość i zwiotczenie tkanek.

PROFHILO składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA o stężeniu aż 64mg; gdzie 32mg HA o niskiej masie cząsteczkowej skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej i regeneracyjnej skóry oraz 32mg HA o wysokiej masie cząsteczkowej stanowiącej dla niej rusztowanie. 

Profhilo wymaga specjalnej metody podania. Pięciu punktów po obu stronach twarzy aby zapewnić doskonałą dyfuzję preparatu a przez to odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy, jak również by ominąć duże struktury żylne i gałęzie nerwowe a przez to zminimalizować ryzyko powstania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Podawany jest podskórnie w postaci mikrodepozytów. Nie powoduje grudek i nierówności; rozklada się stopniowo w obszarach skóry objętych atrofią.

Kompleksowa terapia odmładzająca składa się najczęściej z dwóch zabiegów wykonywanych w odstępie miesiąca. W przypadku bardzo wiotkiej skóry zalecany jest trzeci zabieg w odstępie klejnych dwóch miesięcy. Uzyskane efekty utrzymują się około półtora roku /potem można wykonanać jeden lub dwa zabiegi przypominające/. Wszystko jest zależne od kondycji skóry.

Efektem zabiegów jest przywrócenie utraconego konturu i jędrności twarzy, redukcja i wygładzenie zmarszczek, wysmuklenie rysów, likwidacja "chomików", odmłodzenie i poprawa jakości skóry oraz jej nawilżenie.