SMART LIFT - PRZECIW OPADANIU...

SMART LIFT - PRZECIW OPADANIU...

Niezwykle skuteczna metoda unoszenia i rewitalizacji zwiotczałych tkanek twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Wskazana przy opadaniu tkanek miękkich. Działa jak dobre i mocne "rusztowanie dla skóry".

Nici P(LA / CL) mocują się w tkankach i naprowadzają je na pierwotne położenie. Osiągamy w ten sposób przywrócenie naturalnej krągłości oraz napięcie skóry.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę nici chirurgicznych, które zagęszczają, wzmacniają i poprawiają jej strukturę, sprężystość oraz elastyczność. Dodatkową korzyścią jest to, że nici stymulują tworzenie nowego kolagenu, gdyż zbudowane są z wchłanialnego materiału na bazie kwasu mlekowego i polikaprolaktonu. Zmniejszają widoczność zmarszczek i liftingują.

Zastosowanie nici w obszarach gdzie zwykle podawany jest botox, pozwala na uzyskanie zbliżonego ale bardziej miękkiego efektu. Ograniczają one siłę mięśni twarzy, pozwalając jednocześnie uzyskać bardzo ładny efekt estetyczny ponieważ nie paraliżują mięśni. W przypadku procedur z użyciem nici łatwiejsze jest stopniowanie efektu zabiegu i zachowanie naturalności.

Nici zaczynają działać od razu po implantacji. Obserwujemy natychmiastową poprawę wyglądu. Proces stymulacji tkanek trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organiźmie aż do ich wchłonięcia, czyli około 12 miesięcy. Sam efekt estetyczny utrzymuje się nawet do trzech lat. 
Szybkość wchłaniania się nici i ich niewielka średnica zapobiegają ryzyku zgrubienia skóry i bliznowacenia, co może zdarzyć się w przypadku innych materiałów.

Nici mogą być z powodzeniem łączone z innymi zabiegami, np. mezoterapią czy peelingami chemicznymi. Super efekt możemy uzyskać poprzez dodatkowe połączenie z osoczem bogatopłytkowym wykonanym przed lub po implantacji nici.

Odpowiednio dobrane nici gwarantują doskonałe efekty podkreślające urodę.

* Nici srew i multi screw - delikatne "sprężynki" przeznaczone do przywracania witalności cienkiej skóry, przede wszystkim okolic oczu, tzw. "kurze łapki", zmarszczki górnej i dolnej powieki, pierwsze zmarszczki poziome czoła czy między brwiami. 
Najbardziej delikatna technika implantacji. System ten składa się z cieniutkiej igły lub kaniuli prowadzącej oraz ultracienkiego "bio-włókna". Po zakończeniu procedury ślady ingerencji zabiegowej są praktycznie niezauważalne.

* Nici tornado screw - to grube, mocne, podwójnie skręcone nici, silnie stymulujące. Przeznaczone do przebudowy skóry z intensywnie zaznaczonymi bruzdami i zmarszczkami a także przy dużej wiotkości. Obszary zabiegowe to opadające fałdy nosowo-wargowe, okolice gładzizny czoła "zmarszczki lwie i marsowe", zmarszczki nad górna wargą "pin kod", opadające kąty ust "linie marionetki", podwójny podbródek oraz wiotka skóra szyi i "obręcze Venus", słaba kondycja skóry dekoltu. Nici można śmiało zastosować w obszarach piersi, okolic ramion i wewnętrznej strony ud oraz pośladków i brzucha.
Ten rodzaj nici tworzy bardzo silne rusztowanie dla opadających tkanek i działa liftingująco.

* Nici cavern fill - są w kształcie bardzo gęstej, ciasno zwiniętej sprężyny. Tworzą plastyczną konstrukcję, która zapewnia skórze elastyczność i przywraca witalność oraz efekt wolumetryczny. Po podskórnym zaimplantowaniu rozprężają się unosząc skórę. Bardzo dobrze radzą sobie ze zwisającymi fałdami nosowo-wargowymi i policzkami "chomikami". Pomagają wygładzić zmarszczki na czole i wokół ust. Idealnie modelują okolice wokół uszu i żuchwy, odbudowując objętość policzków.

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przywraca naturalny wygląd nie powodując zbędnego zwiększania objętości tkanek. Efekt liftingu jest doskonale widoczny, jednak bez zaburzania naturalnej ekspresji twarzy.