BIOSTYMULUJĄCY PRODUKT Z PRZYSZŁOŚCI...

BIOSTYMULUJĄCY PRODUKT Z PRZYSZŁOŚCI...

CG STYLER 600 - otworzył nowy rozdział w medycynie estetycznej. Nowoczesna peptydowa stymulacja.
Specjalnie opracowany produkt rewitalizujący, z lekko sieciowanym kwasem hialuronowym i skondensowanym kompleksem peptydowym o bardzo ciekawych właściwościach, daje natychmiastowy i w pełni satysfakcjonujący efekt liftingujacy bez nadmiernej wolumetrii. Powoduje zwiększenie elastyczności skóry dzięki nowej produkcji kolagenu i elastyny, odbudowuje gęstość skóry właściwej, ochrania przed działaniem wolnych rodników, zwiększa przepływ krwi i limfy /pobudzenie mikrokrążenia/. znacznie poprawia jakość skóry.

Preparat skutecznie radzi sobie z problemami zmarszczek w trudnych okolicach twarzy i szyi oraz atrofii warg. Unikalna formuła pozwala na niwelowanie "zagnieceń", fałdów i delikatnych ubytków skóry, zachowując naturalne ruchy i mimikę twarzy, pomaga odbudować i utrzymać młodzieńczy wygląd. Idealny do trudnych obszarów, gdzie występuje cienka skóra. Pozwala wypełnić to, co do tej pory było najtrudniejsze /gładzizna czoła, kurze łapki, dolina łez, fałdy nosowo-wargowe, pin kod, czerwień wargowa, obręcze "Venus" na szyi/.

W preparacie CG Styler 600 wykorzystane są dwa peptydy. Pierwszym z nich jest oktapeptyd-11, który hamuje enzym hialuronidazę powodując wolniejszą eliminację kwasu hialuronowego oraz ogranicza apoptozę, czyli naturalną śmierć komórek.
Drugim peptydem jest SH pentapeptyd-12, którego budowa chemiczna jest tożsama z fragmentem białka, które występuje w mięśniach. Ma powinowactwo do mięśni poprzednie prążkownych, które zawiadują m.in. mimiką twarzy. Zachowuje sie podobnie do toksyny botulinowej i osłabia działanie mięśni mimicznych istotnie redukując zmarszczki. Oczywiście nie ma takiej siły działania jak toksyna botulinowa, jednak relaksacja mięśni jest wyraźnie widoczna.

Preparat działa w trzech kluczowych dla medycyny estetycznej aspektach: relaksacja mięśni, wypełnienie i poprawa jakości skóry. Bezpośrednio po zabiegu obserwujemy wyraźny efekt wypełnienia. W ciągu kolejnych tygodni nasila się efekt długofalowy narastającej rewitalizacji oraz relaksacji mięśni.
Jednorazowy zabieg, a rezultaty utrzymują się około pół roku.

Dostajemy do ręki dokonałe narzędzie do skutecznych i bezpiecznych zabiegów m.in. w obszarach, w których odczuwaliśmy pewien niedosyt skuteczności naszych dotychczasowych strategii zabiegowych.