OKO NIE WYBACZA BŁĘDÓW...

OKO NIE WYBACZA BŁĘDÓW...

Ciągły stres i zmęczenie powoduje, że nasza cera staje się szara i pozbawiona blasku, a w okolicach oczu pojawiają się drobne zmarszczki tzw. "kurze łapki" oraz zagłębienia zwane "doliną łez", obwisłości skóry dolnych powiek zwane "workami" i często ich zasinienia.
Nasze spojrzenie wydaje się smutne, ale na szczęście mamy możliwość sobie pomóc... Sekret tkwi w tym, aby zabieg został wykonany w sposób mądry, przemyślany i dopasowany indywidualnie do problemu. Tylko wówczas uzyskany efekt będzie wyglądał naturalnie i ma szansę utrzymać się dłuższy czas.

Sposoby na cienie i worki pod oczami stawiają przede wszystkim na regenerację. Są przez to korzystniejsze: zagęszczają, uelastyczniają i pogrubiają skórę. Odbudowują zaniki tkanki pod oczami, dzięki czemu eliminujemy zapadanie się i powstawanie efektu niecki. Efekt jest naturalny, nie ma ryzyka występowania skutków ubocznych, np. przesunięcia się wstrzykniętej substancji; nie ma uciskających implantów, dzięki czemu nie tworzą się obrzęki i nie ma efektu napuchniętych oczu. 

Do skutecznych zabiegów należą mezoterapie, osocze bogatopłytkowe lub fibryny a także aplikacja bardzo delikatnego kwasu hialuronowego połączonego z peptydami. Z kolei na zmarszczki "kurze łapki" idealny i bardzo skuteczny będzie zabieg polegający na implantacji pod skórę niezwykle delikatnych nici chirurgicznych.

* LIGHT EYES ULTRA - to koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, obrzękiem powiek i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

* EYE BAG SOLUTION - inowacyjna mezoterapia z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczającymi "worki" i opuchnięcia wokół oczu.
Poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując oraz zapobiegając zastojom limftycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz uelastycznia i napina skórę dając efekt rozświetlenia i odmłodzenia skóry tej okolicy.
Skladniki aktywne: Tripeptide-41, Nonapeptide-18, Oligopeptide-61, Oligopeptide-73.

* DARK CIRCLE SOLUTION - mezoterapia z peptydami biomimetycznymi likwidująca cienie pod oczami. Rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i oznaki zmęczenia, dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza syntezę melaminy zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.
Składniki aktywne: Oligopeptide-34, Oligopeptide-24, Decapeptide-4.

* TEOSYAL REDENSITY II - dedykowany do likwidacji cieni i worków pod oczami, wypełnienia doliny łez. Wyjątkowość produktu polega na tym, że użyty kwas hialuronowy posiada niskie właściwości higroskopijne, dzięki czemu nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma ryzyka powikłań w postaci grudek i nierówności. Prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, co chroni przed pojawieniem się obrzęku w tej okolicy. Zapewnia długotrwałą korektę, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji. Efekt to wyrównana, wygładzona i rozświetlona powierzchnia okolica oka. Widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się około dziewięciu miesięcy.
Zawiera kwas hialuronowy 15mg - połączenie delikatnego usieciowanego z nieusieciowanym Ha, przeciwutleniacze; Kwas Lipolowy, Glutation i N-Acetylo-L-Cysteina; osiem aminokwasów: Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina, Leucyna, Izoleuzyna, Arginina, Walina; minerały: Miedź i Cynk; witaminę B6. 

Finalnie uzyskujemy spłycenie zagłębienia, zmniejszenie zasinienia oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze poddanym terapii. Użyte w zabiegach preparaty niwelują problem zmęczonych oczu. Nasze spojrzenie nabiera blasku a skóra staje się jasna i jędrna.