JEŚLI NIE DZIŚ... TO KIEDY?

JEŚLI NIE DZIŚ... TO KIEDY?

SKINBOOSTER, HYDROBALANS, MEZOLIFT...

Od klasycznej mezoterapii różni się tym, że preparaty używane do zabiegu zawierają większe stężenie kwasu hialuronowego i często są bogatsze w składzie. 
Zabieg ma dwukierunkowe działanie, z jednej strony daje efekt liftingu, a z drugiej nawilżenie i rewitalizację skóry /poprawa elastyczności i napięcia, spłycenie drobnych zmarszczek, dodanie blasku i odmłodzenia/.
Trwałość rezultatów jest zdecydowanie dłuższa w porównaniu z tradycyjną mezoterapią, wynosi około 8 miesięcy. Zabiegi wykonuje się w seriach co kilka tygodni. Preparaty są dedykowane miejscom mającym opinię "trudnych do poprawy" takich, jak skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu oraz grzbietów dłoni. 
Zabieg można wykonać metodą tzw. Soft-liftingu, przy użyciu mikrokaniuli.

Zmęczona, odwodniona, matowa i pozbawiona blasku cera, przebarwienia i nierówny koloryt, zmarszczki i wiotkość skóry to najczęściej występujące problemy dojrzałych kobiet i mężczyzn. W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, która w tych miejscach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania obszarów cieni.

Rewitalizacja takiej cery powinna rozpocząć się od jej głębokiego nawilżenia. Jednak najbardziej wymierne efekty pozabiegowe osiągane są wtedy, gdy zastosowany preparat pobudza organizm do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki tym procesom twarz zaczyna być pełna młodzieńczego blasku, gęstość skóry zostaje znacząco poprawiona a elastyczność zwiększa się już w kilka dni po zabiegu. Dłudotrwałe efekty utrzymują się zaś dzięki odbudowywaniu głębokiej struktury skóry. Jest to możliwe dzięki specjalnej formule preparatu.

* TEOSYAL REDENSITY I - bardzo skuteczna koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy o właściwościach głęboko nawilżających, który stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 niezbędna jest w metaboliźmie komórek skóry. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.
Efektami zabiegu są wyraźnie wygładzone rysy twarzy, spektakularne rozświetlenie twarzy i zanik tzw. ciemnych obszarów, zagęszczenie skóry dzięki produkcji nowego kolagenu, gładka i odpowiednio nawilżona skóra, wygładzenie drobnych zmarszczek, długo utrzymujące się efekty.

* AQUASHINE BR -rewitalizacja, lifting i rozjaśnienie skóry. Preparat na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych. Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, zmęczonej i wysuszonej z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, wspaniale nawilża. Przeznaczony dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Dzięki bogatemu składowi działa zarówno rozjaśniająco na przebarwienia jak i typowo przeciwstarzeniowo i silnie ujędrniająco. Działanie peptydów polega na pobudzaniu komórek skóry do syntezy kolagenu i elastyny, odpowiadając za jej napięcie, elastyczność i jędrność.

* STYLAGE HYDRO - nawilżenie i antyoksydanty. Przeznaczony do przywracania optymalnego nawilżenia skóry, zachowania jej jędrności i nadania młodzieńczego wyglądu. Dzięki połączeniu nieusieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu /mannitolu/, daje doskonałe efekty już po jednorazowym zastosowaniu. Mannitol o działaniu przeciwutleniającym wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chroni nieusieciowany kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją, zapewniając tym samym efekt długotrwałego nawilżenia. Poprawie ulega struktura skóry, odzyskuje piękny blask, jest promienna i mniej narażona na procesy starzenia.

* STYLAGE HYDRO MAX - nawilżenie i stymulacja. Lekko sieciowany kwas haliuronowy z dodatkiem sorbitolu.. Sorbitol działa w preparacie jak tarcza przeciw wolnym rodnikom oraz wykazuje silne działanie hydrofilne, co wzmaga nawilżające działanie preparatu. Stosowany jest do lekkiej redukcji delikatnych zmarszczek w okolicach oczu i górnej wargi. Ponadto wskazany do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawy wyglądu dłoni i owalu twarzy, spłycenia drobnych zmarszczek i wygładzenia skóry oraz rewitalizacji ust. Nie należy go jednak utożsamiać z wypełniaczem, bo nim nie jest. 

Indywidualne podejście i odpowiednio dobrane preparaty gwarantują doskonałe efekty pokreślające urodę w naturalny sposób, bez przerysowań.