IDEALNY CZAS NA POLINUKLEOTYDY...

IDEALNY CZAS NA POLINUKLEOTYDY...

Innowacyjna biotechnologia w medycynie estetycznej i anti-aging.

Nucleofill wykazuje działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia skóry. Zostaje ona wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zaczyna się regenerować. Zabieg daje wyraźny, ale naturalny efekt bez zmieniania rysów twarzy.

Nukleofill działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia skóry.
Pierwszym mechanizmem jest działanie na fibroblasty w skórze. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie i uniesienie skóry oraz ujędrnienie i wygładzenie zmarszczek. 
Drugim mechanizmem jest usuwanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne.
Trzecim mechanizmem jest wiązanie wody i zapewnienie dlugotrwałego izoosmotycznego nawodnienia macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona, jędrna, wygładzona i odmłodzona. Poprawia się jej koloryt, staje się pełna blasku.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Jako profilaktykę oraz zabieg "naprawczy" a także anti-aging dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia.

Nucleofill wprowadza się drogą iniekcji w kilku punktach. Procedura nie jest bolesna, a znieczulenie nie jest konieczne. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i delikatne rozpieranie. Istnieje ryzyko pojawienia się niewielkich obrzęków i siniaków. Nie ma rekonwalescencji; zaraz "po" można wrócić do codziennych czynności. W celu uzyskania najlepszych efektów, należy wykonać serię zabiegów /4 zabiegi co 3-4 miesiące/.

Tak jak w przypadku innych zabiegów biostymulujących, rezultaty narastają z czasem. Jest to związane z następującą przebudową i regeneracją skóry. Substancje podane w preparacie dają bowiem skórze sygnał do rozpoczęcia procesu odnowy komórkowej.