PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA

*** Peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki naskórka, sebum, brud i pozostałości kosmetyków. Oczyszcza i rozjaśnia skórę oraz zwiększa możliwości przenikania składników aktywnych w głąb skóry. W sposób łagodny i jednocześnie intensywny wspomaga proces jej regeneracji. Jest doskonałym przygotowaniemdo dalszych zabiegów jak sonoforeza czy mezoterapia. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne metody oczyszczania skóry.
Niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że jest on całkowicie bezbolesny i bardzo skuteczny. 
Silne wibracje ultradźwiękowe usuwają zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w porach skóry. Zabieg odsłania młodą, świeżą skórę i przygotowuje ją na przyjęcie substancji czynnych.

*** Sonoforeza natomiast odpowiedzialna jest za wprowadzenie aktywnych składników w głąb skóry bez jej uszkodzenia. Pobudza tkanki do regeneracji i działa przeciwzapalnie. Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek i bruzd, wyrównanie struktury i kolorytu skóry oraz redukcję rozszerzonych naczyń krwionośnych. Leczy stany zapalne skóry. Znajduje idealne zastosowanie przy zabiegach w obszarach twarzy, szyi i dekoltu a także na brzuchu, udach i pośladkach. 
Zabieg pozwala uzyskać odmłodzenie, ujędrnienie i nawilżenie skóry. 
Efekty są jeszcze bardziej spektakularne w wyniku połączenia z innymi zabiegami, np. mezoterapii - mikronakłuwania.

Przeciwwskazania:
* stany zapalne miejsca zabiegowego
* czynna choroba nowotworowa
* infekcja wirusowa.